wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

Sebastian Matwiejko
tel. +48 609 444 884
sebastian@vip.nieruchomosci.pl
www.vip.nieruchomosci.pl

O firmie
A | A | A

Witam w biurze pośrednictwa nieruchomości:

VIP NIERUCHOMOŚCI

Na rynku nieruchomości działam od 2011r.
Świadczę usługi w pośrednictwa kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu:
- mieszkań
- domów
- lokali użytkowych
- działek,
na terenie miasta Wrocławia i okolic.
Ceny za pośrednictwo ustalane są procentowo lub kwotowo indywidualnie w zależności od oferty.
Preferuję do przygotowywanych przeze mnie ofert wykorzystywać własne zdjęcia i opisy, co daje unikalność i większą atrakcyjność przygotowanej oferty. Ponad to świadczę też usługi w zakresie przygotowania samej oferty zawierającej zdjęcia i opis (dodatkowo dla nieruchomości we Wrocławiu, w ofercie na życzenie klienta, mogę podać uśrednione ceny nieruchomości co może ułatwić klientowi ustalenie ceny oferty) w formie elektronicznej w następujących cenach:

- działki, garaże od 500,00 zł za ofertę,

- mieszkania, domy do 5 pokoi, od 1000,00 zł za ofertę,

- mieszkania, domy od 5 pokoi, lokale usługowe do 100 m2, od 1500,00 zł za ofertę,

- lokale usługowe pow. 100,00 m2, obiekty handlowe, usługowe, od 2000,00 zł za ofertę.

Wszystkie ceny podawane są netto i należy doliczyć podatek VAT 23%.

Dla klientów którzy korzystają usług pośrednictwa biura, oferta przygotowywana jest bezpłatnie. Materiały przygotowane do sporządzenia oferty: notatki, opisy, zdjęcia są własnością biura i nie są wydawane bezpłatnie Zleceniodawcom. Zleceniodawca może otrzymać ofertę w formie elektronicznej odpłatnie wg wyżej wymienionych stawek, a kwota ta zostanie odliczona od prowizji po zawarciu zleconej transakcji pośrednictwa. Treści ogłoszeń oraz zdjęcia zawarte w ofertach są własnością biura www.vip.nieruchomości.pl Kopiowanie, powielanie, przetwarzanie całości lub części ogłoszenia bez pisemnego zezwolenia jest zabronione.

Współpracujemy z kompetentnymi doradcami w zakresie kredytowania nieruchomości oraz ze znanymi kancelariami notarialnymi. Dodatkowo, na życzenie każdego klienta mogę przedstawić atrakcyjne oferty w zakresie ubezpieczeń nieruchomości (domy, mieszkania itp.), ruchomości (różne pojazdy w tym min.: samochody, motocykle; maszyny, urządzenia, itp), ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej - OC prywatnie oraz dla różnego rodzaju grup zawodowych, ubezpieczeń na życie, a także ubezpieczeń grupowych.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony